Kolosej
Spored v Koloseju
Spored za nov programski teden (od četrtka do naslednje srede) bo objavljen v sredo.
ponponedeljek3.10.
tortorek4.10.
sresreda5.10.
četčetrtek6.10.
četčetrtek13.10.
petpetek14.10.
sobsobota15.10.
nednedelja16.10.
ponponedeljek17.10.
tortorek18.10.
četčetrtek20.10.
petpetek21.10.
sobsobota22.10.
nednedelja23.10.
Premiere
Pot v raj
Ticket to paradise
komedija
ZDA, 104 min
Scenarij: Ol Parker, Daniel Pipski
Režija: Ol Parker
Podnapisi
12
17:30
7
19:50
7
21:50
Moonage Daydream
Moonage Daydream
biografija
ZDA, Nemčija, 140 min
Scenarij: Brett Morgen
Režija: Brett Morgen
Igrajo: David Bowie ...
Podnapisi
11
19:00
Najboljši rojstni dan
Best Birthday Ever
animirana pustolovščina
Kanada, 75 min
Scenarij: AJE ANDREA BRÜCKEN
Režija: MICHAEL EKBLADH
Sinhronizirano
8
15:50
Nasmeh
Smile
grozljivka
ZDA, 115 min
Scenarij: Parker Finn
Režija: Parker Finn
Podnapisi
9
17:45
9
20:00
Avatar 3D (repriza)
domišljijski akcijski spektakel
ZDA, 161 min
Film AVATAR RE-RELEASE vsebuje nekaj sekvenc z utripajočimi lučmi; to utegne imeti učinek na tiste, ki zaradi občutljivosti na svetlobo lahko doživijo epileptični napad ali trpijo za drugimi oblikami tovrstne občutljivosti.
Scenarij: James Cameron
Režija: James Cameron
Podnapisi
8
17:20
8
20:20
Zmajev jezdec (sinhronizirano)
Dragon Rider
animirana pustolovščina
Nemčija, 91 min
Scenarij: Cornelia Funke, Johnny Smith
Režija: Tomer Eshed
9
16:00
Jaz sem Zlatan
Jag är Zlatan - I Am Zlatan
športna biografska drama
100 min
Scenarij: Jakob Beckman, Zlatan Ibrahimović
Režija: Jens Sjögren
Podnapisi
10
15:00
Padec
Fall
triler
ZDA, 107 min
Scenarij: Jonathan Frank
Režija: Scott Mann
Podnapisi
10
18:50
10
20:50
Morski pes ljudozerec
Maneater
grozljivka
ZDA, 89 min
Scenarij: Justin Lee
Režija: Justtin Lee
Podnapisi
Gajin svet 2
Gajin Svet 2
mladinska romantična komedija
Slovenija, 97 min
Scenarij: Peter Bratuša, Špela Levičnik Oblak
Režija: Peter Bratuša
7
16:10
7
18:00
Prvič resnično srečna
After Ever Happy
romantični
ZDA, 119 min
Scenarij: Sharon Soboil, Anna Todd
Režija: Castille Landon
Podnapisi
12
15:40
DC liga super ljubljenčkov (sinhronizirano)
DC League of Super-Pets
animirani film
ZDA, 100 min
Scenarij: Jared Stern, John Whittington
Režija: Jared Stern
Sinhronizirano
11
15:00
11
17:00
Hiter kot strel
Bullet Train
triler
ZDA, 126 min
Scenarij: Kotaro Isaka, Zak Olkewicz
Režija: David Leitch
Podnapisi
11
21:30
Minioni: Grujev vzpon (sinhronizirano)
družinska animirana pustolovščina
ZDA, 87 min
Scenarij: Cinco Paul
Sinhronizirano
10
17:10
Top Gun: Maverick
akcijska drama
ZDA, Hong Kong, 131 min
Scenarij: Jim Cash, Peter Craig idr.
Režija: Joseph Kosinski
Podnapisi
12
19:30