Kolosej
Spored v Koloseju
Spored za nov programski teden (od četrtka do naslednje srede) bo objavljen v sredo.
ponponedeljek19.2.
tortorek20.2.
sresreda21.2.
četčetrtek22.2.
petpetek23.2.
sobsobota24.2.
nednedelja25.2.
petpetek2.3.
sobsobota3.3.
nednedelja4.3.
Premiere
Čebelica Maja: Medene igre
animirana družinska pustolovščina
Nemčija, Avstrija, 83 min
Obiskovalci, ki si bodo v času Kolosejevih KINOdni Čebelice Maje med 22. in 25. februarjem 2018 v Koloseju v Ljubljani ogledali Čebelico Majo: Medene igre bodo ob nakupu kinovstopnice prejeli kupon* za GRATIS 30 minutni obisk igralnice MiniCity v BTC. Cena vstopnice za premiero in predpremierne projekcije je vikend cena za krajši film.
Sinhronizirano
7
10:00
6
10:50
7
11:45
6
12:40
7
13:30
Čebelica Maja: Medene igre 3D
animirana družinska pustolovščina
Nemčija, Avstrija, 83 min
Obiskovalci, ki si bodo v času Kolosejevih KINOdni Čebelice Maje med 22. in 25. februarjem 2018 v Koloseju v Ljubljani ogledali Čebelico Majo: Medene igre bodo ob nakupu kinovstopnice prejeli kupon* za GRATIS 30 minutni obisk igralnice MiniCity v BTC. Cena vstopnice za premiero in predpremierne projekcije je vikend cena za krajši film.
Sinhronizirano
RA Antena (5)
10:30
RA Antena (5)
14:05
Fantomska nit
drama
ZDA, 130 min
Film nominiran za 2 zlata globusa, ter 6 nominacij za oskarja!
Scenarij: Paul Thomas Anderson
Podnapisi
Oblika vode
domišljijska romantična drama
ZDA, 123 min
Film je prejel zlati globus za najboljšo režijo in filmsko glasbo, ter 13 nominacij za oskarja! Cena vstopnice za premiero in predpremierne projekcije je vikend cena za daljši film.
Scenarij: Guillermo del Toro, Vanessa Taylor
Podnapisi
Lady Bird
komična drama
ZDA, 94 min
Film je prejel zlati globus za najboljši film in najboljšo žensko glavno vlogo, ter 5 nominacij za oskarja!
Scenarij: Greta Gerwig
Režija: Greta Gerwig
Podnapisi
Zadnji ledeni lovci
dokumentarni film
Slovenija, 72 min
Scenarij: Jure Breceljnik
Podnapisi
1
14:15
Črni panter
akcijski domišljijski spektakel
ZDA, 134 min
Scenarij: Joe Robert Cole, Ryan Coogler, Jack Kirby, Stan Lee
Režija: Ryan Coogler
Podnapisi
12 Pogumnih
akcijska zgodovinska drama
ZDA
Scenarij: Ted Tally, Peter Craig
Režija: Nicolai Fuglsig
Podnapisi
Petdeset odtenkov svobode
romantična drama
ZDA, 105 min
Scenarij: E.L. James, Niall Leonard
Režija: James Foley
Podnapisi
Film meseca
Palčki pomagalčki
animirana družinska komična pustolovščina
Kanada, 89 min
Scenarij: Jared Micah Herman, Peter Lepeniotis idr.
Sinhronizirano
9
10:00
9
14:20
Pokliči me po svojem imenu
romantična drama
Italija, Francija, Brazilija, ZDA, 132 min
Film nominiran za 3 zlate globuse, ter 4 oskarje!
Scenarij: James Ivory, André Aciman, Luca Guadagnino
Režija: Luca Guadagnino
Podnapisi
Roparsko gnezdo
akcijski kriminalni triler
ZDA, 140 min
Scenarij: Christian Gudegast, Paul Scheuring
Podnapisi
Labirint: Zaton
z.f. akcijski triler
ZDA, 142 min
Scenarij: James Dashner, T.S. Nowlin
Režija: Wes Ball
Podnapisi
Najtemnejša ura
drama
Velika Britanija, 125 min
Film je prejel zlati globus za najboljšo moško glavno vlogo, ter 6 nominacij za oskarja!
Scenarij: Anthony McCarten
Režija: Joe Wright
Podnapisi
Ves denar sveta
All the Money in the World
zgodovinska drama / kriminalka
ZDA, 132 min
Film nominiran za 3 zlate globuse, ter oskarja za najboljšo moško stransko vlogo!
Scenarij: David Scarpa, John Pearson
Režija: Ridley Scott
Podnapisi
Potnik
akcijski triler
Francija, Velika Britanija, ZDA, 104 min
Scenarij: Philip de Blasi, Byron Willinger
Podnapisi
Zamolčani dokumenti
biografska zgodovinska drama
ZDA, 115 min
Film nominiran za 6 zlatih globusov, ter 2 oskarja!
Scenarij: Elizabeth Hannah, Josh Singer
Podnapisi
Vampirček
animirana družinska pustolovščina
Nemčija, 83 min
Scenarij: Richard Claus
Sinhronizirano
12
11:20
2
13:35
Jumanji: Dobrodošli v džungli
akcijska pustolovska komedija
ZDA, 119 min
Scenarij: Zach Helm, Chris McKenna, Jeff Pinkner, Scott Rosenberg, Erik Sommers
Režija: Jake Kasdan
Podnapisi
Največji šovmen
biografska glasbena drama
ZDA, 105 min
Film je prejel Zlati globus za najboljšo originalno pesem, ter nominacijo za oskarja!
Scenarij: Michael Arndt, Jenny Bicks, Bill Condon
Režija: Michael Gracey
Podnapisi
11
12:05
Bikec Ferdinand 2D
animirana komična pustolovščina
ZDA, 108 min
Nominiran za oskarja, za najboljši animiran film
Scenarij: po knjižni uspešnici avtorja Munro Leafa
Režija: Carlos Saldanha
Sinhronizirano
Story (3)
10:00
8
13:00
Prava nota 3
glasbena komedija
ZDA, 93 min
Scenarij: Kay Cannon
Režija: Elizabeth Banks
Podnapisi
1
10:45
Vojna zvezd: Poslednji Jedi 2D
znanstveno fantastični akcijski film
ZDA, 152 min
Film je nominiran za 4 oskarje!
Scenarij: Rian Johnson, George Lucas
Režija: Rian Johnson
Podnapisi
Medvedek Paddington 2
družinska pustolovščina
Velika Britanija, Francija, 103 min
Scenarij: Michael Bond, Jon Croker, Simon Farnaby, Paul King
Režija: Paul King
Sinhronizirano
11
10:10
Koko in velika skrivnost 2D
animirana družinska pustolovščina
ZDA, 109 min
od 23. novembra dalje s predfilmom Ledeno kraljestvo: Olafova prigoda
Scenarij: Adrian Molina
Režija: Lee Unkrich
Sinhronizirano
Rio (10)
11:00
Čudo
drama
ZDA, 113 min
Scenarij: Steve Conrad, R.J. Palacio, Jack Thorne
Režija: Steve Chbosky
Podnapisi
11
14:00
Mali Bigfoot
animirana komedija
Francija, Belgija, 92 min
Scenarij: Bob Barlen, Callan Brunker
Sinhronizirano
2
11:50
Košarkar naj bo
mladinski
Slovenija, 82 min
Scenarij: Primož Suhodolčan
Režija: Boris Petkovič
V slovenščini
Jaz, baraba 3 (sinhronizirano)
animirana komična pustolovščina
ZDA, 90 min
Scenarij: Cinco Paul, Ken Daurio
Sinhronizirano
2
10:05