Kolosej
Film meseca
Alita: Bojni angel
Alita: Battle Angel
akcijska domišljijska pustolovščina
122 min
Film meseca
8
15:00
8
17:20
6
19:50
Arena P&P (7)
20:50
Film meseca
Alita: Bojni angel 3D
Alita: Battle Angel
akcijska domišljijska pustolovščina
122 min
Podnapisi
Film meseca
RA Antena (5)
16:40
RA Antena (5)
19:00
Berlin, ljubezen moja
Berlin, I Love You
romantična drama
119 min
Podnapisi
2
19:00
Bog, le kaj smo spet zagrešili?
Qu'est-ce qu'on a encore fait au bon Dieu?
komedija
99 min
Podnapisi
4
15:10
4
17:00
8
19:40
Lepi fant
Beautiful Boy
biografska drama
120 min
Podnapisi
2
16:50
Srečen smrtni dan 2
Happy Death Day 2U
srhljivka
100 min
Podnapisi
Story (3)
14:25
Story (3)
18:20
Story (3)
20:15
LEGO film 2
Lego Movie 2
animirana akcijska komična pustolovščina
106 min
Podnapisi
12
14:45
12
16:45
Ledeno maščevanje
Cold Pursuit
akcijski triler
118 min
Podnapisi
4
18:50
Soba pobega
Escape Room
psihološki triler
99 min
Podnapisi
Rio (10)
15:30
Rio (10)
17:30
Rio (10)
19:30
Film meseca
Kako izuriti svojega zmaja 3
How to Train Your Dragon: The Hidden World
animirana družinska pustolovščina
104 min
Sinhronizirano
Film meseca
Arena P&P (7)
14:20
6
15:40
Arena P&P (7)
16:30
6
17:45
Arena P&P (7)
18:40
Film meseca
Kako izuriti svojega zmaja 3 3D
How to Train Your Dragon: The Hidden World
animirana družinska pustolovščina
104 min
Sinhronizirano
Film meseca
RA Antena (5)
14:40
Story (3)
16:20
Mož iz ozadja
Vice
biografska komična drama
132 min
Film je prejel 8 nominacij za nagrado OSKAR za NAJBOLJŠEGA GLAVNEGA IGRALCA, NAJBOLJŠEGA STRANSKEGA IGRALCA, NAJBOLJŠO STRANSKO IGRALKO, NAJBOLJŠEGA REŽISERJA, NAJBOLJŠO FILMSKO MONTAŽO, NAJBOLJŠO FRIZURO IN MAKEUP, NAJBOLJŠI FILM, NAJBOLJŠI IZVIRNI SCENARIJ!
Podnapisi
Zelena knjiga
Green Book
biografska komična drama
130 min
Film je prejel 5 nominacij za nagrado OSKAR za NAJBOLJŠEGA GLAVNEGA IGRALCA, NAJBOLJŠEGA STRANSKEGA IGRALCA, NAJBOLJŠO FILMSKO MONTAŽO, NAJBOLJŠI FILM, NAJBOLJŠI IZVIRNI SCENARIJ!
Podnapisi
12
20:30
Metulj
Papillon
pustolovska biografska drama
133 min
Podnapisi
1
19:20
Taksi bluz
Taksi bluz
romantična komedija
95 min
Podnapisi
12
18:45
Marija Škotska
Mary Queen of Scots
zgodovinska drama
124 min
Film je prejel 2 nominaciji za nagrado OSKAR za NAJBOLJŠO KOSTUMOGRAFIJO, NAJBOLJŠO FRIZURO IN MAKEUP!
Podnapisi
11
15:45
Prijatelja za vedno
The Upside
komična drama
125 min
Podnapisi
11
18:00
Ralph ruši Internet: Razbijač Ralph 2
Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2
animirana komična pustolovščina
112 min
Film je prejel 1 nominacijo za nagrado OSKAR za NAJBOLJŠI ANIMIRANI FILM!
Sinhronizirano
1
15:05
1
17:10
Snežna kraljica: Dežela zrcal
Snezhnaya koroleva. Zazerkale
animirana družinska pustolovščina
87 min
Sinhronizirano
9
16:35
Aquaman
Aquaman
akcijska domišljijska pustolovščina
143 min
Podnapisi
2
14:15
Grinch (sinhroniziran)
The Grinch
animirana družinska komedija
90 min
Sinhronizirano
11
14:05
Bohemian Rhapsody
Bohemian Rhapsody
biografska glasbena drama
134 min
Film je prejel 5 nominacij za nagrado OSKAR za NAJBOLJŠEGA GLAVNEGA IGRALCA, NAJBOLJŠO FILMSKO MONTAŽO, NAJBOLJŠI FILM, NAJBOLJŠO MONTAŽO ZVOKA, NAJBOLJŠE MEŠANJE ZVOKA!
Podnapisi
9
14:10
9
18:10
9
20:40
Zvezda je rojena
A star is born
glasbena romantična drama
135 min
Film je prejel 8 nominacij za nagrado OSKAR za NAJBOLJŠEGA GLAVNEGA IGRALCA, NAJBOLJŠEGA STRANSKEGA IGRALCA, NAJBOLJŠO GLAVNO IGRALKO, NAJBOLJŠO FOTOGRAFIJO, NAJBOLJŠO SKLADBO V FILMU, NAJBOLJŠI FILM, NAJBOLJŠE MEŠANJE ZVOKA, NAJBOLJŠI PRIREJENI SCENARIJ!
Podnapisi
11
20:20
Bog, le kaj smo spet zagrešili?
Qu'est-ce qu'on a encore fait au bon Dieu?
komedija
99 min
Podnapisi
Komuna
18:15
Film meseca
Kako izuriti svojega zmaja 3
How to Train Your Dragon: The Hidden World
animirana družinska pustolovščina
104 min
Sinhronizirano
Film meseca
Komuna
14:00
Lepi fant
Beautiful Boy
biografska drama
120 min
Podnapisi
Komuna
16:00
Zelena knjiga
Green Book
biografska komična drama
130 min
Film je prejel 5 nominacij za nagrado OSKAR za NAJBOLJŠEGA GLAVNEGA IGRALCA, NAJBOLJŠEGA STRANSKEGA IGRALCA, NAJBOLJŠO FILMSKO MONTAŽO, NAJBOLJŠI FILM, NAJBOLJŠI IZVIRNI SCENARIJ!
Podnapisi
Komuna
20:15
Film meseca
Alita: Bojni angel
Alita: Battle Angel
akcijska domišljijska pustolovščina
122 min
Film meseca
1
19:10
Bog, le kaj smo spet zagrešili?
Qu'est-ce qu'on a encore fait au bon Dieu?
komedija
99 min
Podnapisi
3
15:10
3
19:00
Bohemian Rhapsody
Bohemian Rhapsody
biografska glasbena drama
134 min
Film je prejel 5 nominacij za nagrado OSKAR za NAJBOLJŠEGA GLAVNEGA IGRALCA, NAJBOLJŠO FILMSKO MONTAŽO, NAJBOLJŠI FILM, NAJBOLJŠO MONTAŽO ZVOKA, NAJBOLJŠE MEŠANJE ZVOKA!
Podnapisi
1
16:45
Film meseca
Kako izuriti svojega zmaja 3
How to Train Your Dragon: The Hidden World
animirana družinska pustolovščina
104 min
Sinhronizirano
Film meseca
1
14:50
3
17:00
Zelena knjiga
Green Book
biografska komična drama
130 min
Film je prejel 5 nominacij za nagrado OSKAR za NAJBOLJŠEGA GLAVNEGA IGRALCA, NAJBOLJŠEGA STRANSKEGA IGRALCA, NAJBOLJŠO FILMSKO MONTAŽO, NAJBOLJŠI FILM, NAJBOLJŠI IZVIRNI SCENARIJ!
Podnapisi
3
20:50
Zvezda je rojena
A star is born
glasbena romantična drama
135 min
Film je prejel 8 nominacij za nagrado OSKAR za NAJBOLJŠEGA GLAVNEGA IGRALCA, NAJBOLJŠEGA STRANSKEGA IGRALCA, NAJBOLJŠO GLAVNO IGRALKO, NAJBOLJŠO FOTOGRAFIJO, NAJBOLJŠO SKLADBO V FILMU, NAJBOLJŠI FILM, NAJBOLJŠE MEŠANJE ZVOKA, NAJBOLJŠI PRIREJENI SCENARIJ!
Podnapisi