Kolosej
Coexister
Coexister
glasbena komedija
90 min
Podnapisi
2
15:10
2
18:40
Nebotičnik
Skyscraper
akcijska kriminalna drama
102 min
Podnapisi
Arena P&P (7)
12:20
Arena P&P (7)
14:20
Arena P&P (7)
16:20
Arena P&P (7)
18:30
Terminal
Terminal
kriminalni triler
95 min
Podnapisi
Story (3)
11:45
Story (3)
13:40
Story (3)
17:50
Ant-Man in Osa
Ant-Man and the Wasp
akcijska domišljijska pustolovščina
118 min
Podnapisi
4
11:50
4
14:10
4
16:30
4
18:50
Film meseca
Izgubljena med valovi
Adrift
romantična drama
96 min
Podnapisi
Film meseca
RA Antena (5)
12:00
RA Antena (5)
14:00
RA Antena (5)
16:00
RA Antena (5)
18:00
Prvo očiščenje
The First Purge
srhljivka
97 min
Podnapisi
Ukradena princesa
Vykradena pryntsesa: Ruslan i Ludmila
animirana družinska pustolovščina
85 min
Sinhronizirano
12
11:30
12
15:00
12
16:40
Križanje
The Crucifixion
grozljivka
90 min
Podnapisi
1
19:20
Ti loviš!
Tag
komedija
100 min
Podnapisi
12
13:10
12
18:20
Z ljubeznijo, Simon
Love, Simon
romantična komična drama
110 min
Podnapisi
2
13:00
Ljubiti Pabla
Loving Pablo
biografska kriminalna drama
123 min
Podnapisi
Neverjetni 2
Incredibles 2
animirana družinska domišljijska pustolovščina
118 min
Sinhronizirano
Rio (10)
11:10
6
12:30
Rio (10)
13:30
6
14:50
Rio (10)
15:50
6
17:10
Rio (10)
18:10
Oceanovih 8
Ocean's 8
akcijski komični kriminalni triler
110 min
Podnapisi
8
12:25
8
14:45
8
17:00
8
19:10
Podedovano zlo
Hereditary
grozljivka
126 min
Podnapisi
Jurski svet: Padlo kraljestvo
Jurassic World: Fallen Kingdom
akcijska z. f. pustolovščina
128 min
Podnapisi
9
11:40
9
14:05
9
16:35
9
19:00
Jurski svet: Padlo kraljestvo 3D
Jurassic World: Fallen Kingdom
akcijska z.f. pustolovščina
128 min
Podnapisi
Story (3)
15:30
Klub zadovoljnih žensk
Book Club
komedija
104 min
Podnapisi
1
17:20
Začarani princ
Charming
animirana romantična komedija
90 min
Sinhronizirano
1
15:20
Solo: Zgodba Vojne zvezd
Solo: A Star Wars Story
akcijski domišljijski spektakel
135 min
Podnapisi
11
11:15
Deadpool 2
Deadpool 2
akcijska domišljijska komedija
111 min
Podnapisi
11
17:30
Jamski človek
Early Man
animirana družinska pustolovščina
89 min
Sinhronizirano
11
13:50
Moj lažni mož
Overboard
romantična komedija
112 min
Podnapisi
1
13:15
Poldi, pustolovščine pogumnega ptička
Ploey - You Never Fly Alone
animirana družinska pustolovščina
84 min
Sinhronizirano
2
11:20
Peter Zajec
Peter Rabbit
družinska komična pustolovščina
95 min
Sinhronizirano
11
15:40
Film meseca
Izgubljena med valovi
Adrift
romantična drama
96 min
Podnapisi
Film meseca
Komuna
18:30
Klub zadovoljnih žensk
Book Club
komedija
104 min
Podnapisi
Komuna
16:30
Ljubiti Pabla
Loving Pablo
biografska kriminalna drama
123 min
Podnapisi
Neverjetni 2
Incredibles 2
animirana družinska domišljijska pustolovščina
118 min
Sinhronizirano
Komuna
14:15
Film meseca
Izgubljena med valovi
Adrift
romantična drama
96 min
Podnapisi
Film meseca
Jurski svet: Padlo kraljestvo
Jurassic World: Fallen Kingdom
akcijska z. f. pustolovščina
128 min
Podnapisi
1
17:30
Ljubiti Pabla
Loving Pablo
biografska kriminalna drama
123 min
Podnapisi
Nebotičnik
Skyscraper
akcijska kriminalna drama
102 min
Podnapisi
3
17:10
3
19:00
Neverjetni 2
Incredibles 2
animirana družinska domišljijska pustolovščina
118 min
Sinhronizirano
1
15:15
Oceanovih 8
Ocean's 8
akcijski komični kriminalni triler
110 min
Podnapisi
Ukradena princesa
Vykradena pryntsesa: Ruslan i Ludmila
animirana družinska pustolovščina
85 min
Sinhronizirano
3
15:30