Kolosej
Spored v Koloseju
Spored za nov programski teden (od četrtka do naslednje srede) bo objavljen v sredo.
ponponedeljek19.8.
tortorek20.8.
sresreda21.8.
petpetek30.8.
sobsobota31.8.
nednedelja1.9.
ponponedeljek2.9.
tortorek3.9.
četčetrtek5.9.
petpetek6.9.
sobsobota7.9.
nednedelja8.9.
ponponedeljek9.9.
tortorek10.9.
sresreda11.9.
petpetek13.9.
sobsobota14.9.
nednedelja15.9.
Premiere
Strašljive zgodbe
grozljivka
ZDA, 107 min
Scenarij: Dan Hageman, Kevin Hageman, Guillermo del Toro
Režija: Andre Ovredal
Podnapisi
Veliko popotovanje
The Big Trip
animirana komična pustolovščina
Rusija, ZDA, 90 min
Predpremierne projekcije od 19.8. do 21.8. se predvajajo po vikend ceniku. Akcija torek je kinodan ne velja.
Režija: Billy Frolick
Sinhronizirano
RA Antena (5)
11:40
Pridni fantje
komedija
ZDA, 90 min
Scenarij: Lee Eisenberg in Gene Stupnitsky
Režija: Gene Stupnitsky
Podnapisi
Angry Birds Film 2 (podnapisi 2D)
animirana pustolovščina
ZDA, Finska, 96 min
Scenarij: Peter Ackerman, Jason Sudeikis
Podnapisi
3
15:10
Angry Birds Film 2 (sinhronizirano 2D)
animirana pustolovščina
ZDA, Finska, 96 min
Scenarij: Peter Ackerman, Jason Sudeikis
Sinhronizirano
Angry Birds Film 2 (sinhronizirano 3D)
animirana pustolovščina
ZDA, Finska, 96 min
Scenarij: Peter Ackerman, Jason Sudeikis
Sinhronizirano
3
11:10
Raziskovalka Dora
družinska pustolovščina
Avstralija, ZDA, 102 min
Scenarij: Nicholas Stoller in Matthew Robinson
Režija: James Bobin
Podnapisi
11
12:40
11
14:35
Levji kralj (2D sinhronizirano)
družinska pustolovščina
ZDA, 117 min
Scenarij: Jeff Nathanson, Brenda Chapman, Irene Mecchi, Jonathan Roberts, Linda Woolverton
Režija: Jon Favreau
Sinhronizirano
Film meseca
6
11:00
Arena P&P (7)
12:15
6
13:25
Arena P&P (7)
14:30
Levji kralj (podnapisi 2D)
družinska pustolovščina
ZDA, 117 min
Scenarij: Jeff Nathanson, Brenda Chapman, Irene Mecchi, Jonathan Roberts, Linda Woolverton
Režija: Jon Favreau
Podnapisi
Film meseca
12
15:00
Levji kralj (sinhronizirano 3D)
družinska pustolovščina
ZDA, 117 min
Scenarij: Jeff Nathanson, Brenda Chapman, Irene Mecchi, Jonathan Roberts, Linda Woolverton
Režija: Jon Favreau
Sinhronizirano
Film meseca
3
13:00
Plazenje
akcijski triler / grozljivka
ZDA, 87 min
Scenarij: Michael Rasmussen, Shawn Rasmussen
Režija: Alexandre Aja
Podnapisi
Stuber: Divja vožnja
akcijska komedija
ZDA, 105 min
Scenarij: Tripper Clancy
Režija: Michael Dowse
Podnapisi
Spider-Man: Daleč od doma
akcijska pustolovščina
ZDA, 129 min
Scenarij: Steve Ditko, Stan Lee, Chris McKenna, Erik Sommers
Režija: Jon Watts
Podnapisi
Annabelle 3
grozljivka
ZDA, 106 min
Scenarij: James Wan, Gary Dauberman
Režija: Gary Dauberman
Podnapisi
Svet igrač 4 - sinhronizirano 2D
družinska animirana komedija
ZDA, 100 min
Scenarij: John Lasseter, Andrew Stanton, Pete Docter, Lee Unkrich
Režija: Josh Cooley
Sinhronizirano
2
13:15
Aladin
Aladdin
domišljijska pustolovščina
ZDA, 127 min
Scenarij: John August, Guy Ritchie
Režija: Guy Ritchie
Podnapisi
1
13:40
Prevarantki
The Hustle
komedija
ZDA, 94 min
Scenarij: Jac Schaeffer
Režija: Chris Addison
Podnapisi