Kolosej
Spored v Koloseju
Spored za nov programski teden (od četrtka do naslednje srede) bo objavljen v sredo.
ponponedeljek14.10.
sresreda16.10.
četčetrtek17.10.
petpetek18.10.
sobsobota19.10.
nednedelja20.10.
ponponedeljek21.10.
tortorek22.10.
četčetrtek24.10.
petpetek25.10.
sobsobota26.10.
nednedelja27.10.
tortorek29.10.
sresreda30.10.
četčetrtek31.10.
petpetek1.11.
sobsobota2.11.
nednedelja3.11.
Premiere
Vrnitev v deželo zombijev
Zombieland: Double Tap
komična grozljivka
ZDA, 93 min
Scenarij: Dave Callaham, Rhett Reese, Paul Wernick
Režija: Ruben Fleischer
Podnapisi
Zlohotnica: vladarica zla
domišljijska pustolovščina
ZDA, 118 min
Scenarij: Micah Fitzerman-Blue, Noah Harpster, Linda Woolverton
Režija: Joachim Ronning
Podnapisi
Dvojnik
znanstveno-fantastični triler
Kitajska, ZDA, 117 min
Scenarij: David Benioff, Billy Ray in Darren Lemke
Režija: Ang Lee
Podnapisi
Pasji smisel življenja 2
komična drama
ZDA, 109 min
Scenarij: W. Bruce Cameron, Maya Forbes, Cathryn Michon, Wallace Wolodarsky
Režija: Gail Mancuso
Podnapisi
Košarkar naj bo 2
Košarkar naj bo 2
družinska komedija
Slovenija, 80 min
Scenarij: Primož Suhodolčan
Režija: Boris Bezić
Producent: Frenk Celarc
V slovenščini
Film meseca
Laži in kraja
Lying and Stealing
kriminalna drama
ZDA, 100 min
Scenarij: Matt Aselton, Adam Nagata
Režija: Matt Aselton
Podnapisi
Pavarotti
biografski glasbeni dokumentarec
ZDA, Velika Britanija, 114 min
Scenarij: Cassidy Hartmann, Mark Monroe
Režija: Ron Howard
Podnapisi
Rambo: Do zadnje kaplje krvi
akcijski triler
ZDA, 100 min
Scenarij: Matthew Cirulnick, David Morrell, Sylvester Stallone
Režija: Adrian Grunberg
Podnapisi
Ad Astra: Pot do zvezd
z.f. triler
ZDA, 123 min
Scenarij: Ethan Gross
Režija: James Gray
Podnapisi
Downton Abbey
zgodovinska drama
Velika Britanija, 122 min
Scenarij: Julian Fellowes
Režija: Michael Engler
Podnapisi
Tačke na patrulji
Paw Patrol
animirana pustolovščina
66 min
Scenarij: Louise Moon
Sinhronizirano
Prevarantke na Wall Streetu
komična kriminalka
110 min
Scenarij: Jessica Pressler, Lorene Scafaria
Režija: Lorene Scafaria
Podnapisi
Tisto: Drugo poglavje
grozljivka
ZDA, 169 min
Scenarij: Gary Dauberman, Stephen King
Režija: Andy Muschietti
Podnapisi
Zmajček Tabaluga
Tabaluga
animirana domišljijska pustolovščina
Nemčija, 90 min
Scenarij: Gerrit Hermans, Marco Petry, Hortense Ullrich, Toby Genkel
Režija: Sven Unterwaldt
Sinhronizirano
Veliko popotovanje
The Big Trip
animirana komična pustolovščina
Rusija, ZDA, 84 min
Režija: Billy Frolick
Sinhronizirano
Pridni fantje
komedija
ZDA, 90 min
Priporočamo, da si film Pridni fantje, osebe mlajše od 17 let, ogledajo v spremstvu odrasle osebe.
Scenarij: Lee Eisenberg in Gene Stupnitsky
Režija: Gene Stupnitsky
Podnapisi
Angry Birds Film 2 (sinhronizirano 2D)
animirana pustolovščina
ZDA, Finska, 97 min
Scenarij: Peter Ackerman, Jason Sudeikis
Sinhronizirano
Raziskovalka Dora
družinska pustolovščina
Avstralija, ZDA, 102 min
Scenarij: Nicholas Stoller in Matthew Robinson
Režija: James Bobin
Podnapisi
Hitri in drzni: Hobbs in Shaw
akcijski pustolovski triler
ZDA, 136 min
Scenarij: Chris Morgan, Gary Scott Thompson
Režija: David Leitch
Podnapisi
Levji kralj (2D sinhronizirano)
družinska pustolovščina
ZDA, 118 min
Scenarij: Jeff Nathanson, Brenda Chapman, Irene Mecchi, Jonathan Roberts, Linda Woolverton
Režija: Jon Favreau
Sinhronizirano
Film meseca