Kolosej
Spored v Koloseju
Spored za nov programski teden (od četrtka do naslednje srede) bo objavljen v sredo.
ponponedeljek14.10.
tortorek15.10.
četčetrtek17.10.
petpetek18.10.
sobsobota19.10.
nednedelja20.10.
ponponedeljek21.10.
tortorek22.10.
četčetrtek24.10.
petpetek25.10.
sobsobota26.10.
nednedelja27.10.
tortorek29.10.
sresreda30.10.
četčetrtek31.10.
petpetek1.11.
sobsobota2.11.
nednedelja3.11.
Premiere
Preboj
Preboj
vojni
Slovenija, 90 min
Scenarij: Dejan Babosek, Martin Horvat
Režija: Dejan Babosek
V slovenščini
6
19:00
Arena P&P (7)
19:30
11
20:00
Dvojnik
znanstveno-fantastični triler
Kitajska, ZDA, 117 min
Scenarij: David Benioff, Billy Ray in Darren Lemke
Režija: Ang Lee
Podnapisi
RA Antena (5)
14:50
RA Antena (5)
17:10
RA Antena (5)
19:30
RA Antena (5)
21:50
Pasji smisel življenja 2
komična drama
ZDA, 109 min
Scenarij: W. Bruce Cameron, Maya Forbes, Cathryn Michon, Wallace Wolodarsky
Režija: Gail Mancuso
Podnapisi
4
14:10
4
16:10
4
18:10
4
20:20
Joker
kriminalni triler
ZDA, Kanada, 122 min
Scenarij: Todd Phillips, Scott Silver
Režija: Todd Phillips
Podnapisi
Film meseca
6
14:00
3
15:15
6
16:15
3
17:30
8
18:30
3
19:45
8
20:50
6
22:00
Košarkar naj bo 2
Košarkar naj bo 2
družinska komedija
Slovenija, 80 min
Scenarij: Primož Suhodolčan
Režija: Boris Bezić
Producent: Frenk Celarc
V slovenščini
Film meseca
Arena P&P (7)
14:00
8
15:00
Arena P&P (7)
15:40
8
16:40
Arena P&P (7)
17:20
Pavarotti
biografski glasbeni dokumentarec
ZDA, Velika Britanija, 114 min
Scenarij: Cassidy Hartmann, Mark Monroe
Režija: Ron Howard
Podnapisi
12
21:10
Rambo: Do zadnje kaplje krvi
akcijski triler
ZDA, 100 min
Scenarij: Matthew Cirulnick, David Morrell, Sylvester Stallone
Režija: Adrian Grunberg
Podnapisi
2
18:20
3
22:00
Ad Astra: Pot do zvezd
z.f. triler
ZDA, 123 min
Scenarij: Ethan Gross
Režija: James Gray
Podnapisi
Rio (10)
19:15
Rio (10)
21:30
Tačke na patrulji
Paw Patrol
animirana pustolovščina
66 min
Scenarij: Louise Moon
Sinhronizirano
2
15:20
2
16:50
Prevarantke na Wall Streetu
komična kriminalka
110 min
Scenarij: Jessica Pressler, Lorene Scafaria
Režija: Lorene Scafaria
Podnapisi
9
15:30
9
17:50
9
20:00
9
22:10
Tisto: Drugo poglavje
grozljivka
ZDA, 169 min
Scenarij: Gary Dauberman, Stephen King
Režija: Andy Muschietti
Podnapisi
1
17:40
1
21:00
Zmajček Tabaluga
Tabaluga
animirana domišljijska pustolovščina
Nemčija, 90 min
Scenarij: Gerrit Hermans, Marco Petry, Hortense Ullrich, Toby Genkel
Režija: Sven Unterwaldt
Sinhronizirano
12
15:25
Veliko popotovanje
The Big Trip
animirana komična pustolovščina
Rusija, ZDA, 84 min
Režija: Billy Frolick
Sinhronizirano
12
17:05
Angry Birds Film 2 (sinhronizirano 2D)
animirana pustolovščina
ZDA, Finska, 97 min
Scenarij: Peter Ackerman, Jason Sudeikis
Sinhronizirano
1
15:50
Raziskovalka Dora
družinska pustolovščina
Avstralija, ZDA, 102 min
Scenarij: Nicholas Stoller in Matthew Robinson
Režija: James Bobin
Podnapisi
11
17:25
Hitri in drzni: Hobbs in Shaw
akcijski pustolovski triler
ZDA, 136 min
Scenarij: Chris Morgan, Gary Scott Thompson
Režija: David Leitch
Podnapisi
12
18:40
Levji kralj (2D sinhronizirano)
družinska pustolovščina
ZDA, 118 min
Scenarij: Jeff Nathanson, Brenda Chapman, Irene Mecchi, Jonathan Roberts, Linda Woolverton
Režija: Jon Favreau
Sinhronizirano
Film meseca
Rio (10)
14:45
Rio (10)
17:00