2.3.
ponedeljek
3.3.
torek
4.3.
sreda
5.3.
četrtek
6.3.
petek
7.3.
sobota
8.3.
nedelja
9.3.
ponedeljek
10.3.
torek
11.3.
sreda
12.3.
četrtek
13.3.
petek
14.3.
sobota
15.3.
nedelja
Kolosej Maribor, sreda, 4.3. Dvorana Ura / Nakup
Sinhronizirano
7. palček Der 7bte Zwerg animirana komična pustolovščina
 
Država: Nemčija Scenarij: Harald Siepermann, Douglas Welbat in Daniel Welbat Režija: Boris Aljinovic, Harald Siepermann
7 7 15:35 17:25
Podnapisi
Annie Annie družinska komična drama
 
Država: ZDA Scenarij: Aline Brosh McKenna, Will Gluck in Emma Thompson po igri Thomasa Meehana Režija: Will Gluck Igrajo: Jamie Foxx, Quvenzhané Wallis, Rose Byrne, Bobby Cannavale, Adewale Akinnuoye-Agbaje, David Zayas, Cameron Diaz
3 16:50
V slovenščini
Avtošola Avtošola komična kriminalka
 
Država: Slovenija Scenarij: Janez Burger in Ana Lasić Režija: Janez Burger Igrajo: Maruša Majer, Gregor Čušin, Vesna Pernarčič, Ivo Ban, Matjaž Tribušon, Vlado Novak, Vladimir Vlaškalić, Gregor Zorc, Luka Cimprič
2 2 2 2 16:00 17:40 19:20 21:00
Podnapisi
4 21:15
Podnapisi
DUFF - Dežurni bajs The DUFF komedija
 
Država: ZDA Scenarij: Josh A. Cagan po romanu Kody Keplinger Režija: Ari Sandel Igrajo: Bella Thorne, Mae Whitman, Robbie Amell, Bianca Santos, Skyler Samuels, Nick Eversman, Ken Jeong
5 5 5 16:10 18:20 20:30
Podnapisi
9 9 16:05 20:45
Podnapisi
Neuklonljiv Unbroken biografska drama 3 nominacije za oskarja
 
Država: ZDA Scenarij: William Nicholson, Joel Coen, ethan Coen in Richard LeGravenese po knjigi Laure Hillenbrand Režija: Angelina Jolie Igrajo: Jack O'Connell, Domhnall Gleeson, Takamasa Ishihara, Garrett Hedlund, Finn Wittrock, Jai Courtney, Alex Russell, Spencer Lofranco, Sophie Dalah, Morgan Griffin
9 18:15
Podnapisi
6 1 6 7 1 6 7 15:40 17:20 18:10 19:10 20:00 20:50 21:45
Podnapisi
8 8 19:40 21:40
Podnapisi
Ritem norosti Whiplash drama Dobitnik 3 oskarjev
 
Država: ZDA Scenarij: Damien Chazelle Režija: Damien Chazelle Igrajo: Miles Teller, J.K. Simmons, Melissa Benoist, Paul Reiser, Austin Stowell, Nate Lang, Max Kasch, Damon Gupton
3 21:20
Podnapisi
10 10 10 10 15:50 17:50 19:50 21:50
Podnapisi
Teorija vsega The Theory of Everything romantična biografska drama Oskar za glavno moško vlogo
 
Država: Velika Britanija Scenarij: Anthony McCarten po knjigi Jane Hawking Režija: James Marsh Igrajo: Eddie Redmayne, Felicity Jones, Charlie Cox, Emily Watson, Simon McBurney, David Thewlis, Tom Prior, Harry Lloyd, Michael Marcus, Alice Orr-Ewing
3 19:00
Sinhronizirano
Veličastnih 6 Big Hero 6 akcijska animirana pustolovščina Oskar za najboljši animirani film
 
Država: ZDA Scenarij: Jordan Roberts, Daniel Gerson, Robert L. Baird, Paul Briggs in Joseph Mateo po likih Duncana Rouleauja in Stevena T. Seagla Režija: Don Hill, Chris Williams Igrajo: Ryan Potter, Scott Adsit, Jamie Chong, T.J. Miller, Daniel Henney, Damon Wayans Jr., Genesis Rodriguez, James Cromwell, Alan Tudyk, Maya Rudolph, Abraham Benrubi, Katie Lowes, Billy Bush
4 4 15:15 17:15
Podnapisi
Zgodbe iz hoste Into the Woods domišljijska družinska pustolovščina 3 nominacije za oskarja
 
Država: ZDA Scenarij: James Lapine, Stephen Sondheim Režija: Rob Marshall Igrajo: Meryl Streep, Emily Blunt, James Corden, Anna Kendrick, Chris Pine, Tracey Ullman, Christine Baranski, Johnny Depp
8 15:10
Podnapisi
8 17:30
Podnapisi
Še vedno Alice Still Alice drama Oskar za glavno žensko vlogo
 
Država: ZDA Scenarij: Richard Glatzer in Wash Westmoreland po romanu Lise Genove Režija: Richard Glatzer, Wash Westmoreland Igrajo: Julianne Moore, Kristen Stewart, Kate Bosworth, Alec Baldwin, Hunter Parrish, Seth Gilliam, Cat Lynch, Shane McRae, Erin Darke, Eha Urbsalu, Rosa Arredondo, Orlagh Cassidy, Stephen Kunken
4 19:15