3.8.
ponedeljek
4.8.
torek
5.8.
sreda
6.8.
četrtek
7.8.
petek
8.8.
sobota
9.8.
nedelja
10.8.
ponedeljek
11.8.
torek
12.8.
sreda
13.8.
četrtek
14.8.
petek
15.8.
sobota
16.8.
nedelja
Kolosej Ljubljana, sreda, 5.8. Dvorana Ura / Nakup
Podnapisi
7 7 7 7 13:40 16:20 19:00 21:40
Podnapisi
6 6 6 6 14:25 16:50 19:15 21:40
Podnapisi
2 2 2 2 14:20 17:45 19:40 21:35
Podnapisi
Medeas Medeas drama
 
Država: ZDA, Italija Scenarij: Andrea Pallaoro, Orlando Tirado Režija: Andrea Pallaoro Igrajo: Catalina Sandino Moreno, Brían F. O’Byrne, Kevin Alejandro, Ian Nelson, Mary Mouser, Jake Vaughn, Maxim Knight
12 17:30
Podnapisi
Piksli Pixels domišljijska akcijska komedija
 
Država: ZDA Scenarij: Tim Herlihy, Timothy Dowling Režija: Chris Columbus Igrajo: Adam Sandler, Kevin James, Michelle Monaghan, Peter Dinklage, Josh Gad, Brian Cox, Sean Bean, Jane Krakowski, Jared Sandler
8 8 8 8 12:50 15:00 17:10 19:20
Podnapisi
Ant-Man Ant-Man akcijska domišljijska pustolovščina
 
Država: ZDA Scenarij: Edgar Wright, Joe Cornish, Adam McKay , Paul Rudd Režija: Peyton Reed Igrajo: Paul Rudd, Evangeline Lilly, Corey Stoll, Bobby Cannavale, Michael Pena, Judy Greer, Tip "TI" Harris, Wood Harris, Jordi Molla, Michael Douglas
Dvorana Story (3) Dvorana Story (3) Dvorana Story (3) Dvorana Story (3) 13:40 16:00 18:20 20:40
Podnapisi
12 19:20
Podnapisi
Zasvojena s seksom Addicted drama / triler Zaradi erotičnih prizorov oz. prikazov spolnosti odsvetujemo ogld filma osebam, mlajšim od 16 let.
 
Država: ZDA Scenarij: Christina Welsh in Ernie Barbarash po romanu Zane Režija: Bille Woodruff Igrajo: Sharon Leal, Boris Kodjoe, John Newberg, Brandon Gonzales, Emayatzy Corinealdi, Hunter Burke Hunter Burke
9 20:40
Podnapisi
Messi Messi biografski dokumentarni film
 
Država: Španija Scenarij: Jorge Valdano Sáenz de Ugarte Režija: Álex de la Iglesia Igrajo: Johan Cruyff, Kike Domínguez, Álex García, Gerard Piqué, Pere Gratacós, Andrés Iniesta, Xavier Llorens
11 17:45
Podnapisi
Terminator: Genisys Terminator: Genisys akcijski znanstvenofantastični spektakel
 
Država: ZDA Scenarij: Laeta Kalogridis in Patrick Lussier Režija: Alan Taylor Igrajo: Arnold Schwarzenegger, Emilia Clarke, Jai Courtney, Jason Clarke, Matt Smith, Byung-Hun Lee, JK Simmons, Douglas Smith, Brett Azar
1 1 1 1 14:00 16:30 19:00 21:30
Podnapisi
Ted 2 Ted 2 komedija
 
Država: ZDA Scenarij: Seth MacFarlane, Alec Sulkin in Wellesley Wild Režija: Seth MacFarlane Igrajo: Liam Neeson, Mark Wahlberg, Amanda Seyfried, Morgan Freeman, Seth MacFarlane, Patrick Warburton, Jessica Barth, Lexi Atkins, Nana Visitor
4 4 4 4 4 12:45 15:00 17:15 19:30 21:45
Podnapisi
11 19:35
Sinhronizirano
Vrvež v moji glavi Inside Out animirana družinska komedija
 
Država: ZDA Scenarij: Pete Docter, Meg LeFauve in Josh Cooley Režija: Pete Docter, Ronaldo Del Carmen Igrajo: Amy Poehler, Diane Lane, Bill Hader, Mindy Kaling, Lewis Black, Phyllis Smith, Kyle MacLachlan, Carlos Alazraqui, Lori Alan
Rio (10) Rio (10) Rio (10) Rio (10) 12:00 14:05 16:10 18:15
Podnapisi
Jurski svet Jurassic World akcijska znanstvenofantastična pustolovščina
 
Država: ZDA Scenarij: Derek Connolly, Colin Trevorrow Režija: Colin Trevorrow Igrajo: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Ty Simpkins, Nick Robinson, Irrfan Khan, Vincent D'Onofrio, Jake Johnson, Omar Sy, BD Wong, Judy Greer
9 9 9 Rio (10) 13:40 16:00 18:20 20:20
Podnapisi
Jurski svet 3D Jurassic World 3D akcijska znanstvenofantastična pustolovščina
 
Država: ZDA Scenarij: Derek Connolly, Colin Trevorrow Režija: Colin Trevorrow Igrajo: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Ty Simpkins, Nick Robinson, Irrfan Khan, Vincent D'Onofrio, Jake Johnson, Omar Sy, BD Wong, Judy Greer
8 21:30
Podnapisi
Dežela jutrišnjega dne: Svet onkraj Tomorrowland domišljijska pustolovščina
 
Država: ZDA Scenarij: Damon Lindelof, Brad Bird in Jeff Jensen Režija: Brad Bird Igrajo: George Clooney, Britt Robertson, Hugh Laurie, Raffey Cassidy, Tim McGraw, Judy Greer, Kathryn Hahn, Keegan Michael-Key, Thomas Robinson
11 21:25
Podnapisi
11 15:35
Sinhronizirano
Zvončica in legenda o Nikolizveri Tinker Bell and the Legend of the Neverbeast animirana domišljijska pustolovščina
 
Država: ZDA Scenarij: Tom Rogers, Robert Schooley, Mark McCorkle in Kate Kondell Režija: Steve Loter Igrajo: Ginnifer Goodwin, Mae Whitman, Rosario Dawson, Lucy Liu, Raven-Symoné, Megan Hilty, Pamela Adlon, Danai Gurira, Chloe Bennet, Thomas Lennon, Jeff Corwin, Olivia Holt
2 2 12:50 16:15
Sinhronizirano
Spuži na suhem The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water animirana komična pustolovščina
 
Država: ZDA Scenarij: Glenn Berger in Jonathan Aibel po zgodbi Stephena Hillenburga in Paula Tibbitta Režija: Paul Tibbitt Igrajo: Antonio Banderas, Clancy Brown, Tom Kenny, Thomas F. Wilson, Slash, Rodger Bumpass, Nicolette Noble
12 15:40
Podnapisi
Hitri in drzni 7 Furious 7 akcijski kriminalni triler
 
Država: ZDA, Japonska Scenarij: Chris Morgan, Gary Scott Thompson Režija: James Wan Igrajo: Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Chris "Ludacris" Bridges, Elsa Pataky, Lucase Black, Jason Statham
12 21:20
Sinhronizirano
Jaz, baraba 2 (sinhronizirano) Despicable Me 2 animirana družinska komedija 2 nominaciji za oskarja
 
Država: ZDA Scenarij: Ken Daurio in Cinco Paul Režija: Pierre Coffin, Chris Renaud Igrajo: Steve Carell, Al Pacino, Kristen Wiig, Miranda Cosgrove, Russell Brand, Steve Coogan, Elsie Kate Fisher, Moises Arias, Dana Gaier
Radio Antena (5) 17:50
XpanD Ljubljana, sreda, 5.8. Dvorana Ura / Nakup
Podnapisi
XpanD 20:00
Sinhronizirano
Vrvež v moji glavi 3D Inside Out 3D animirana družinska komedija
 
Država: ZDA Scenarij: Pete Docter, Meg LeFauve in Josh Cooley Režija: Pete Docter, Ronaldo Del Carmen Igrajo: Amy Poehler, Diane Lane, Bill Hader, Mindy Kaling, Lewis Black, Phyllis Smith, Kyle MacLachlan, Carlos Alazraqui, Lori Alan
XpanD XpanD 16:00 18:00
Kino Komuna, sreda, 5.8. Dvorana Ura / Nakup
Podnapisi
Diplomacija Diplomatie zgodovinska drama
 
Država: Francija, Nemčija Scenarij: Cyril Gely, Volker Schloendorff Režija: Volker Schloendorff Igrajo: André Dussollier, Niels Arestrup, Burghart Klaussner, Robert Stadlober, Charlie Nelson, Lucas prisor, Thomas Arnold
Komuna 17:15
Podnapisi
Komuna 15:15
Podnapisi
Komuna 21:15
Podnapisi
Komuna 19:00