15.12.
ponedeljek
16.12.
torek
17.12.
sreda
18.12.
četrtek
19.12.
petek
20.12.
sobota
21.12.
nedelja
22.12.
ponedeljek
23.12.
torek
24.12.
sreda
25.12.
četrtek
26.12.
petek
27.12.
sobota
28.12.
nedelja
29.12.
ponedeljek
30.12.
torek
31.12.
sreda
1.1.
četrtek
2.1.
petek
3.1.
sobota
4.1.
nedelja
Kolosej Ljubljana, petek, 19.12. Dvorana Ura / Nakup
Podnapisi
2 6 6 16:20 19:00 21:15
Podnapisi
Ženska v kletki Kvinden i buret (The Keeper of Lost Causes) kriminalni misteriozni triler
 
Država: Danska, Nemčija, Švedska Scenarij: Nikolaj Arcel po romanu Komora, Oddelek Q Jussija Adlerja-Olsena Režija: Mikkel Norgaard Igrajo: Nikolaj Lie Kaas, Per Scheel Krüger, Troels Lyby, Oyvind B. Fabricius Holm, Soren Pilmark, Divya Das, Fares Fraes, Sonja Richter, Rasmus Botoft
1 Rio (10) Rio (10) 17:30 19:30 21:30
Sinhronizirano
Ježek in vran pričarata Božič Solan og Ludvig - Jul i Flaklypa animirana družinska komedija
 
Država: Norveška Scenarij: Kjell Aukrust in Karsten Fullu po romanu Haralda Sommerina Simonnaesa Režija: Rasmus A. Sivertsen Igrajo: Jon Brungot, Trond Braenne, Anders Bye, Kare Conradi, Kari Ann Gronsund, Trond Hovik
Dvorana Story (3) Dvorana Story (3) 16:15 17:45
Podnapisi
1 19:20
Sinhronizirano
Božičkov vajenec in čarobna snežinka L'apprenti Pere Noel et le flocon magique animirana družinska pustolovščina
 
Država: Francija Scenarij: David Freedman, Alexandre Reverend in Luc Vinciguerra Režija: Luc Vinciguerra Igrajo: Nathan Simony, Benoît Allemane, Vincent Grass, Jean-Claude Donda, Pascal Sellem, Alexis Tomassian
6 6 15:40 17:20
Podnapisi
Radio Antena (5) Radio Antena (5) 16:00 18:30
Podnapisi
Dvorana Story (3) Dvorana Story (3) 19:15 21:10
Podnapisi
2 18:35
Podnapisi
Radio Antena (5) 20:30
Podnapisi
Radio Antena (5) 22:45
Amazonija Amazonia družinska živalska pustolovščina
 
Država: Francija, Brazilija Scenarij: Johanne Bernard, Luiz Bolognesi, Louis-Paul Desanges idr. Režija: Thierry Ragobert
11 16:20
Sinhronizirano
Škatlarji The Boxtrolls animirana komična pustolovščina
 
Država: ZDA Scenarij: Irena Brignull, Adam Pava in Alan Snow Režija: Graham Annable, Anthony Stacchi Igrajo: Elle Fanning, Simon Pegg, Toni Collette, Isaac Hempstead Wright, Ben Kingsley, Nick Frost, Jared Harris, Tracy Morgan, Richard Ayoade, Laraine Newman, Julian Stone, Sam Lavagnino
12 12 15:00 17:00
V slovenščini
1 15:40
Podnapisi
Ouija Ouija grozljivka
 
Država: ZDA Scenarij: Juliet Snowden in Stiles White Režija: Stiles White Igrajo: Olivia Cooke, Daren Kagasoff, Douglas Smith, Bianca Santos, Ana Coto, Matthew Settle, Robyn Lively
2 2 20:45 22:40
Sinhronizirano
Čebelica Maja Maya the Bee Movie animirana pustolovščina
 
Država: Avstralija, Nemčija Scenarij: Fin Edquist, Martin Quaden in Marcus Sauermann Režija: Alexs Stadermann, Simon Pickard Igrajo: Kodi Smit-McPhee, Noah Taylor, Jacki Weaver, Richard Roxburgh, Justine Clarke, Miriam Margolyes, Andy McPhee
Rio (10) Rio (10) 16:00 17:45
Podnapisi
1 21:30
Podnapisi
Drakula: Skrita zgodba Dracula Untold akcijska domišljijska drama
 
Država: ZDA Scenarij: Matt Sazama, Burk Sharpless po likih Brama Stokerja Režija: Gary Shore Igrajo: Luke Evans, Sarah Gadon, Diarmaid Murtagh, Dominic Cooper, Charles Dance, Samantha Barks, Charlie Cox, Pail Kaye, Zach McGowan, Noah Huntley, Art Parkinson, Dilan Gwyn
7 7 7 7 16:50 18:40 20:30 22:20
Podnapisi
12 20:50
Podnapisi
11 11 18:00 20:00
Podnapisi
Lucy Lucy znanstvenofantastična akcija
 
Država: Francija Scenarij: Luc Besson Režija: Luc Besson Igrajo: Scarlett Johansson, Morgan Freeman, Analeigh Tipton, Min-sik Choi, Amr Waked, Pilou Asb?k, Claire Tran
8 8 8 8 16:45 18:30 20:10 21:50
Podnapisi
12 19:00
Podnapisi
4 21:25
Podnapisi
4 19:25
Sinhronizirano
Ledeno kraljestvo Frozen animirana družinska komična pustolovščina dobitnik oskarja za najboljši animirani film in izvirno pesem
 
Država: ZDA Scenarij: Jennifer Lee in Shane Morris po pravljici Hansa Christiana Andersena Režija: Chris Buck, Jennifer Lee Igrajo: Kristen Bell, Idina Menzel, Jonathan Groff, Josh Gad, Santino Fontana, Alan Tudyk, Ciarán Hinds
4 4 15:10 17:15
Podnapisi
Nesramni dedi Jackass Presents: Bad Grandpa komedija 1 nominacija za oskarja
 
Država: ZDA Scenarij: Spike Jonze, Johnny Knoxville in Jeff Tremaine Režija: Jeff Tremaine Igrajo: Johnny Knoxville, Jackson Nicoll, Spike Jonze, Georgina Cates, Blythe Barrington-Hughes
9 9 18:55 20:40
Sinhronizirano
Jaz, baraba 2 (sinhronizirano) Despicable Me 2 animirana družinska komedija 2 nominaciji za oskarja
 
Država: ZDA Scenarij: Ken Daurio in Cinco Paul Režija: Pierre Coffin, Chris Renaud Igrajo: Steve Carell, Al Pacino, Kristen Wiig, Miranda Cosgrove, Russell Brand, Steve Coogan, Elsie Kate Fisher, Moises Arias, Dana Gaier
9 9 15:15 17:05
XpanD Ljubljana, petek, 19.12. Dvorana Ura / Nakup
Podnapisi
Drakula: Skrita zgodba Dracula Untold akcijska domišljijska drama
 
Država: ZDA Scenarij: Matt Sazama, Burk Sharpless po likih Brama Stokerja Režija: Gary Shore Igrajo: Luke Evans, Sarah Gadon, Diarmaid Murtagh, Dominic Cooper, Charles Dance, Samantha Barks, Charlie Cox, Pail Kaye, Zach McGowan, Noah Huntley, Art Parkinson, Dilan Gwyn
XpanD 20:10
Sinhronizirano
Čebelica Maja 3D Maya the Bee Movie 3D animirana pustolovščina
 
Država: Avstralija, Nemčija Scenarij: Fin Edquist, Martin Quaden in Marcus Sauermann Režija: Alexs Stadermann, Simon Pickard Igrajo: Kodi Smit-McPhee, Noah Taylor, Jacki Weaver, Richard Roxburgh, Justine Clarke, Miriam Margolyes, Andy McPhee
XpanD 16:15
Kino Komuna, petek, 19.12. Dvorana Ura / Nakup
Spored si lahko ogledate tukaj. Hvala za razumevanje!